Träskuren och bemålad. Skador, slitage. (Höjd 16)
450 SEK | 2020-12-06 12:05 |
400 SEK | 2020-12-06 11:52 |
150 SEK | 2020-12-04 22:44 |
100 SEK | 2020-12-03 10:57 |
100 SEK | Startpris |