Akvarell, "Hörnet af Boulevard des Capucines och Rue Daunau". Signerad och daterad Paris Oct. 1905. Inramat. Inköpt vid auktion S193, Bukowskis, 2010. (35x23)
10 500 SEK | 2020-12-06 12:14 |
10 000 SEK | 2020-12-06 12:18 |
7 200 SEK | 2020-12-05 18:39 |
7 000 SEK | 2020-12-03 20:46 |
7 000 SEK | 2020-12-04 14:27 |
6 600 SEK | 2020-12-04 12:41 |
4 200 SEK | 2020-12-03 17:22 |
3 600 SEK | 2020-12-03 07:17 |
1 200 SEK | 2020-12-02 22:27 |
100 SEK | 2020-12-02 21:08 |
100 SEK | Startpris |