Träskuren och bemålad. Undertill med bemålade monogram. Fernissad, huvud med lagning, slitage. (Höjd 17)
1 900 SEK | 2020-12-06 11:58 |
1 800 SEK | 2020-12-06 11:39 |
1 600 SEK | 2020-12-06 08:41 |
1 500 SEK | 2020-12-06 00:18 |
1 400 SEK | 2020-12-05 21:18 |
1 100 SEK | 2020-12-04 06:36 |
500 SEK | 2020-12-03 21:56 |
450 SEK | 2020-12-03 20:36 |
400 SEK | 2020-12-03 17:14 |
150 SEK | 2020-12-02 21:20 |
100 SEK | Startpris |