Rödtonat glas. Numrerad 42/400. Signerad. (Höjd 15)
2 600 SEK | 2020-12-06 12:12 |
2 500 SEK | 2020-12-06 10:31 |
2 300 SEK | 2020-12-06 12:02 |
1 600 SEK | 2020-12-03 07:55 |
1 600 SEK | 2020-12-04 20:14 |
1 400 SEK | 2020-11-12 10:06 |
550 SEK | 2020-12-02 23:25 |
450 SEK | 2020-12-02 21:53 |
150 SEK | 2020-12-02 21:48 |
100 SEK | Startpris |