Etsning, "Fru Granberg". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1903. Inramad. Nedre tryckkant med smärre veck. (17,7x12)
4 600 SEK | 2020-12-06 12:02 |
4 400 SEK | 2020-12-06 12:07 |
4 000 SEK | 2020-12-06 12:03 |
3 000 SEK | 2020-12-06 00:30 |
2 800 SEK | 2020-12-04 22:36 |
1 800 SEK | 2020-12-03 21:23 |
1 500 SEK | 2020-12-03 16:32 |
1 200 SEK | 2020-12-03 15:46 |
150 SEK | 2020-12-02 21:59 |
100 SEK | 2020-12-02 19:52 |
100 SEK | Startpris |