Spår av bemålning. Med läderdetaljer och tagelsvans. Skador, hårt slitage. (Höjd 14)
2 100 SEK | 2020-12-06 11:38 |
700 SEK | 2020-12-06 11:15 |
150 SEK | 2020-12-02 23:08 |
100 SEK | 2020-12-02 22:25 |
100 SEK | Startpris |