Vinglas, 1700-tal, stomme med infälld luftbubbla, mynningsnagg samt brännvinsglas 2st, varav det mindre med spricka. (Höjd 8-17)
4 400 SEK | 2020-12-06 11:45 |
4 200 SEK | 2020-12-06 10:05 |
3 600 SEK | 2020-12-06 00:31 |
3 200 SEK | 2020-12-04 16:25 |
2 400 SEK | 2020-12-05 11:21 |
2 000 SEK | 2020-12-04 22:20 |
1 200 SEK | 2020-12-04 10:51 |
600 SEK | 2020-12-03 22:11 |
350 SEK | 2020-12-03 21:14 |
300 SEK | 2020-12-02 21:42 |
300 SEK | 2020-12-03 14:44 |
150 SEK | 2020-12-02 21:53 |
100 SEK | Startpris |