Stengods. I form av katt. Stämplad, signerad. (Längd 17)
2 500 SEK | 2020-12-06 12:19 |
2 400 SEK | 2020-12-06 12:10 |
1 500 SEK | 2020-12-06 11:11 |
1 000 SEK | 2020-12-04 19:38 |
600 SEK | 2020-12-03 11:34 |
550 SEK | 2020-12-03 07:34 |
400 SEK | 2020-12-03 11:11 |
300 SEK | 2020-12-02 21:48 |
100 SEK | Startpris |