Med handmålad dekor av blomma. Signerad. Naggar, sprickor, krackelering. (Diameter 22,5)
2 400 SEK | 2020-12-06 08:11 |
2 300 SEK | 2020-12-06 12:14 |
2 000 SEK | 2020-12-06 09:30 |
1 200 SEK | 2020-12-06 00:06 |
350 SEK | 2020-12-04 21:41 |
150 SEK | 2020-12-03 02:37 |
100 SEK | 2020-12-02 19:58 |
100 SEK | Startpris |