Med handmålad dekor och förgyllning. Genombrutet mönster. Stämplad HH. (Längd 32, bredd 23)
8 200 SEK | 2020-12-06 11:46 |
8 000 SEK | 2020-12-06 04:51 |
7 200 SEK | 2020-12-06 09:09 |
3 000 SEK | 2020-12-06 02:14 |
1 600 SEK | 2020-12-04 11:25 |
600 SEK | 2020-12-02 23:04 |
100 SEK | Startpris |