Såsskål, uppläggningsfat 4st, djupa tallrikar 8st, terrin med lock, serveringsskål, förrättstallrikar 8st samt mattallrikar 8st. Bruksslitage, repor, bl.a. med naggar. Kaffefat och tefat med naggar, medföljer. (Största diameter 24)
3 400 SEK | 2020-12-05 22:47 |
3 200 SEK | 2020-12-05 16:36 |
850 SEK | 2020-12-03 18:05 |
750 SEK | 2020-12-03 12:12 |
700 SEK | 2020-12-03 12:04 |
450 SEK | 2020-12-03 07:35 |
400 SEK | 2020-12-02 22:10 |
350 SEK | 2020-12-02 21:25 |
100 SEK | Startpris |