Delvis glaserat stengods. Stämplad, signerad. (Längd 20)
2 700 SEK | 2020-12-06 11:01 |
2 600 SEK | 2020-12-04 22:22 |
2 500 SEK | 2020-12-04 22:10 |
1 700 SEK | 2020-12-03 02:34 |
1 200 SEK | 2020-12-03 11:09 |
1 000 SEK | 2020-12-03 00:39 |
950 SEK | 2020-12-02 23:10 |
500 SEK | 2020-12-02 22:05 |
400 SEK | 2020-12-02 20:35 |
100 SEK | Startpris |