Olja på pannå, komposition. Monogramsignerad. Kant med färgbortfall. (18x23)
1 200 SEK | 2020-12-06 12:37 |
1 100 SEK | 2020-12-05 23:52 |
900 SEK | 2020-12-05 23:50 |
650 SEK | 2020-12-04 22:25 |
400 SEK | 2020-12-04 12:06 |
100 SEK | 2020-12-03 13:20 |
100 SEK | Startpris |