Med handmålad dekor. Modellnummer 90. En kopp med naggar, fyra fat med nagg och repor. (Kopparnas höjd 10,5, diameter 10)
1 400 SEK | 2020-12-05 22:44 |
1 300 SEK | 2020-12-06 09:46 |
900 SEK | 2020-12-06 09:45 |
450 SEK | 2020-12-03 08:51 |
350 SEK | 2020-12-03 11:16 |
100 SEK | 2020-12-02 23:06 |
100 SEK | Startpris |