Tekoppar 12st, tefat 12st, assietter 12st, tekanna, sockerskål samt mjölkkanna. Bruksslitage, ett fåtal nagg, kannans lock med spricka. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 9,5)
1 100 SEK | 2020-12-06 12:05 |
1 000 SEK | 2020-12-06 11:34 |
750 SEK | 2020-12-05 17:21 |
700 SEK | 2020-12-04 12:53 |
600 SEK | 2020-12-04 15:06 |
400 SEK | 2020-12-02 23:26 |
150 SEK | 2020-12-03 06:25 |
100 SEK | Startpris |