Med handmålad dekor. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Diameter 24)
1 500 SEK | 2020-12-06 12:01 |
1 400 SEK | 2020-12-06 11:39 |
1 000 SEK | 2020-12-06 02:12 |
700 SEK | 2020-12-06 09:27 |
500 SEK | 2020-12-05 18:52 |
450 SEK | 2020-12-04 20:35 |
400 SEK | 2020-12-04 18:46 |
350 SEK | 2020-12-04 11:05 |
300 SEK | 2020-12-03 05:36 |
100 SEK | Startpris |