Delvis glaserat lergods. Med randdekor. Stämplad. Fotnaggar, smärre ytnaggar. (Höjd 53)
2 800 SEK | 2020-12-06 12:06 |
2 700 SEK | 2020-12-06 11:43 |
2 500 SEK | 2020-12-06 11:47 |
1 600 SEK | 2020-12-03 16:09 |
1 500 SEK | 2020-12-05 18:51 |
1 200 SEK | 2020-12-04 16:45 |
750 SEK | 2020-12-04 16:28 |
550 SEK | 2020-12-03 20:21 |
350 SEK | 2020-12-03 16:03 |
300 SEK | 2020-12-03 08:01 |
250 SEK | 2020-12-03 07:29 |
200 SEK | 2020-12-03 04:58 |
150 SEK | 2020-12-02 23:27 |
100 SEK | Startpris |