Med tryckt juldekor. Krackelering, en tallrik med nagg, bruksslitage. (Diameter 21,5)
4 600 SEK | 2020-12-06 09:29 |
4 400 SEK | 2020-12-05 23:41 |
3 600 SEK | 2020-11-20 10:04 |
3 200 SEK | 2020-12-03 17:30 |
2 500 SEK | 2020-12-03 16:45 |
1 600 SEK | 2020-12-02 22:46 |
700 SEK | 2020-12-02 21:27 |
300 SEK | 2020-12-02 21:02 |
100 SEK | Startpris |