Olja på duk, figurscen. Osignerad. I samtida ram. Mindre krackelering. Ram med smärre dekorskador. (48x37)
2 300 SEK | 2020-12-06 11:59 |
2 200 SEK | 2020-12-06 11:07 |
2 100 SEK | 2020-12-06 10:40 |
1 600 SEK | 2020-12-06 09:59 |
1 500 SEK | 2020-12-06 09:48 |
1 000 SEK | 2020-12-06 00:00 |
850 SEK | 2020-12-05 09:26 |
700 SEK | 2020-12-03 22:04 |
400 SEK | 2020-12-02 22:43 |
350 SEK | 2020-12-02 22:19 |
100 SEK | Startpris |