Träskuren och bemålad figur, man i folkdräkt. Signerad och daterad 2006. (Höjd 26)
2 300 SEK | 2020-12-06 11:42 |
2 200 SEK | 2020-12-06 11:51 |
1 500 SEK | 2020-12-05 11:40 |
1 100 SEK | 2020-12-05 11:41 |
800 SEK | 2020-12-05 00:21 |
750 SEK | 2020-12-03 15:11 |
600 SEK | 2020-12-03 20:19 |
100 SEK | Startpris |