Träskuren och bemålad figur, gumma med vattenflaska. Signerad och daterad 2003. (Höjd 26)
2 300 SEK | 2020-12-06 11:41 |
2 200 SEK | 2020-12-06 11:47 |
1 900 SEK | 2020-12-05 11:51 |
1 500 SEK | 2020-12-05 11:41 |
700 SEK | 2020-12-03 20:19 |
200 SEK | 2020-12-03 12:11 |
100 SEK | 2020-12-03 00:09 |
100 SEK | Startpris |