Vitglaserad med förgylld dekor. Kaffekoppar 12st, kaffefat 12st samt serveringsfat. Mindre bruksslitage. (Kopparnas höjd 5, diameter 8)
2 900 SEK | 2020-12-06 12:59 |
2 800 SEK | 2020-12-06 10:57 |
2 800 SEK | 2020-12-06 12:07 |
2 000 SEK | 2020-12-06 00:10 |
1 300 SEK | 2020-12-05 00:31 |
1 100 SEK | 2020-12-04 12:58 |
750 SEK | 2020-12-04 11:27 |
500 SEK | 2020-12-03 22:16 |
350 SEK | 2020-12-03 19:12 |
300 SEK | 2020-12-02 23:42 |
300 SEK | 2020-12-03 17:36 |
150 SEK | 2020-12-03 11:08 |
100 SEK | Startpris |