Träskuren figur, "Pilfink". Monogramsignerad och daterad 1983. (Längd 11)
2 300 SEK | 2020-12-05 21:22 |
2 200 SEK | 2020-12-06 11:43 |
1 800 SEK | 2020-12-05 21:44 |
1 500 SEK | 2020-12-04 18:41 |
1 200 SEK | 2020-12-04 17:46 |
750 SEK | 2020-12-03 23:10 |
150 SEK | 2020-12-03 14:15 |
100 SEK | Startpris |