Olja på duk, mansporträtt. Osignerad. Restaurerad. (37x32)
1 500 SEK | 2020-12-06 13:03 |
1 400 SEK | 2020-12-06 11:54 |
950 SEK | 2020-12-05 15:59 |
450 SEK | 2020-12-03 16:33 |
300 SEK | 2020-12-03 21:28 |
100 SEK | Startpris |