Med förgylld dekor, bl.a. av figurscen. Slipad stomme. Fasetterad kupa. Mindre naggar. (Höjd 15)
950 SEK | 2020-12-06 12:12 |
900 SEK | 2020-12-06 11:22 |
750 SEK | 2020-12-06 09:31 |
250 SEK | 2020-12-05 20:51 |
100 SEK | 2020-12-02 20:28 |
100 SEK | Startpris |