Akryl på duk, hamnbild med figurer. Signerad och daterad 1970. Duken något ospänd. (53x64)
1 800 SEK | 2020-12-06 12:07 |
1 700 SEK | 2020-12-06 11:49 |
1 200 SEK | 2020-12-06 11:48 |
1 000 SEK | 2020-12-06 09:47 |
950 SEK | 2020-12-04 23:17 |
800 SEK | 2020-12-05 07:55 |
600 SEK | 2020-12-05 00:02 |
350 SEK | 2020-12-03 17:18 |
300 SEK | 2020-12-03 17:00 |
250 SEK | 2020-12-03 15:48 |
100 SEK | Startpris |