Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och numrerad. EA. Inramad. (80x74)
3 400 SEK | 2020-12-06 10:58 |
3 200 SEK | 2020-12-06 11:24 |
2 500 SEK | 2020-12-04 00:48 |
950 SEK | 2020-12-03 13:19 |
500 SEK | 2020-12-03 08:21 |
200 SEK | 2020-12-02 20:46 |
100 SEK | Startpris |