Akryl, interiör. Signerad och daterad 18/6 84. (97x80)
800 SEK | 2020-12-06 12:06 |
800 SEK | 2020-12-06 12:14 |
550 SEK | 2020-12-06 11:42 |
500 SEK | 2020-12-06 09:22 |
400 SEK | 2020-12-05 13:13 |
100 SEK | 2020-12-03 08:32 |
100 SEK | Startpris |