Svagt gultonat glas, med infällda luftbubblor. Signerad. Mindre repor. (Höjd 19,5)
3 200 SEK | 2020-12-06 12:09 |
3 000 SEK | 2020-12-06 12:16 |
1 700 SEK | 2020-12-06 12:08 |
1 200 SEK | 2020-12-06 11:45 |
850 SEK | 2020-12-06 11:03 |
800 SEK | 2020-12-05 17:56 |
750 SEK | 2020-12-06 00:30 |
650 SEK | 2020-12-05 13:44 |
100 SEK | 2020-12-03 11:53 |
100 SEK | Startpris |