Akvarell, gouache och blyerts, ""L'Eglise Saint-Médard rue Mouffetard". Signerad. Inramad. Tidigare såld vid Important spring sale, Bukowskis, 2017. Ram med mindre dekorskador. (19x31)
34 500 SEK | 2020-12-06 11:57 |
34 000 SEK | 2020-12-06 12:03 |
32 500 SEK | 2020-12-06 12:00 |
30 000 SEK | 2020-12-06 01:42 |
29 000 SEK | 2020-12-03 20:47 |
20 500 SEK | 2020-12-03 14:45 |
20 500 SEK | 2020-12-03 15:05 |
18 500 SEK | 2020-12-03 12:53 |
15 500 SEK | 2020-12-03 05:07 |
10 000 SEK | 2020-12-02 23:42 |
2 000 SEK | 2020-12-02 21:24 |
100 SEK | 2020-12-02 21:22 |
100 SEK | Startpris |