Miniatyrmålning, porträtt efter Rembrandt. Signerad och daterad 1813. (9,5x8)
1 900 SEK | 2020-12-06 06:29 |
1 800 SEK | 2020-12-06 09:53 |
1 300 SEK | 2020-12-04 19:15 |
1 200 SEK | 2020-12-04 17:35 |
950 SEK | 2020-12-04 16:09 |
800 SEK | 2020-12-04 16:53 |
500 SEK | 2020-12-04 12:57 |
450 SEK | 2020-12-02 22:17 |
350 SEK | 2020-12-03 08:58 |
100 SEK | Startpris |