Mattallrikar 6st samt assietter 6st. Bruksslitage, mindre repor. (Diameter 18-24)
4 000 SEK | 2020-12-06 11:41 |
3 800 SEK | 2020-12-06 09:14 |
3 400 SEK | 2020-12-06 09:45 |
2 900 SEK | 2020-12-06 09:26 |
2 300 SEK | 2020-12-05 10:57 |
2 200 SEK | 2020-12-04 09:46 |
2 000 SEK | 2020-12-03 21:15 |
750 SEK | 2020-12-03 18:37 |
400 SEK | 2020-12-03 11:07 |
350 SEK | 2020-12-02 23:03 |
300 SEK | 2020-12-02 22:00 |
250 SEK | 2020-12-02 21:53 |
200 SEK | 2020-12-02 20:25 |
100 SEK | Startpris |