Parian. Stämplad. Sockel med naggar. (Höjd 59)
Tidigare proveniens familjen Nydqvist, grundare till företaget Nohab, Nydqvist & Holm AB, Trollhättan, Villa Elfhög. Sedan genom arv inom familjen.
2 400 SEK | 2020-12-05 16:35 |
2 300 SEK | 2020-12-06 10:05 |
1 900 SEK | 2020-12-04 20:44 |
1 600 SEK | 2020-12-04 17:26 |
600 SEK | 2020-12-03 10:25 |
550 SEK | 2020-12-03 07:21 |
100 SEK | Startpris |