Olja på dukpannå, sommarlandskap. Signerad. Tidigare såld vid höstkvalitén, Stockholms Auktionsverk, 2015. (43x55)
9 600 SEK | 2020-12-06 11:57 |
9 400 SEK | 2020-12-06 12:07 |
7 000 SEK | 2020-12-06 12:06 |
6 200 SEK | 2020-12-06 12:04 |
4 000 SEK | 2020-12-06 00:28 |
2 400 SEK | 2020-12-03 19:42 |
2 000 SEK | 2020-12-02 22:42 |
800 SEK | 2020-12-03 10:01 |
300 SEK | 2020-12-03 08:56 |
100 SEK | 2020-12-02 22:11 |
100 SEK | Startpris |