Olja på duk, vinterlandskap med vandrande kvinna. Signerad och daterad 71. Tidigare inköpt vid Fine Art & Antiques, Stockholms Auktionsverk, 8 juni 2016. Krackeleringar. (35x54)
5 800 SEK | 2020-12-05 19:59 |
5 600 SEK | 2020-12-06 09:42 |
5 000 SEK | 2020-12-06 08:23 |
3 800 SEK | 2020-12-04 20:45 |
3 400 SEK | 2020-12-03 01:39 |
2 900 SEK | 2020-12-04 19:03 |
2 400 SEK | 2020-12-03 21:12 |
1 100 SEK | 2020-12-02 22:00 |
100 SEK | Startpris |