Olja på pannå, Klara Kyrka, Stockholm. Signerad och daterad 60. Inköpt på auktion vid Stockholms Auktionsverk, 13 april, 2011. (58x42)
16 000 SEK | 2020-12-06 01:43 |
15 500 SEK | 2020-12-05 16:08 |
14 000 SEK | 2020-12-06 00:53 |
10 000 SEK | 2020-12-03 20:01 |
8 000 SEK | 2020-12-03 20:53 |
6 800 SEK | 2020-12-03 16:29 |
5 000 SEK | 2020-12-03 13:52 |
1 700 SEK | 2020-12-03 10:30 |
1 500 SEK | 2020-12-03 07:37 |
1 400 SEK | 2020-12-03 06:27 |
1 100 SEK | 2020-12-03 05:05 |
1 000 SEK | 2020-12-02 21:41 |
350 SEK | 2020-12-02 22:10 |
100 SEK | Startpris |