Olja på pannå, motiv från Fränsta. Signerad. Tidigare såld vid Stockholms Auktionsverk, Klassiska, 11 juni 2014. Pannån nedtill med sprickbildning. (31x35)
19 500 SEK | 2020-12-06 11:59 |
19 000 SEK | 2020-12-06 12:04 |
17 000 SEK | 2020-12-06 11:42 |
15 000 SEK | 2020-12-06 11:40 |
11 500 SEK | 2020-12-04 18:58 |
11 000 SEK | 2020-12-04 12:56 |
10 500 SEK | 2020-12-04 12:05 |
7 800 SEK | 2020-12-03 22:06 |
7 000 SEK | 2020-12-03 15:36 |
3 800 SEK | 2020-12-03 14:46 |
3 600 SEK | 2020-12-03 14:31 |
1 000 SEK | 2020-12-03 13:48 |
750 SEK | 2020-12-03 07:20 |
600 SEK | 2020-12-02 21:24 |
100 SEK | Startpris |