Mässing. Textil skärm. Slitage, fläckar, repor. (Hopfälld längd 65)
550 SEK | 2020-11-08 12:03 |
500 SEK | 2020-11-08 11:34 |
450 SEK | 2020-11-08 09:21 |
150 SEK | 2020-11-07 14:46 |
100 SEK | 2020-11-06 07:32 |
100 SEK | Startpris |