Bemålad metall. Emaljerad skärm. Färgsläpp, ytslitage, mindre emaljskador. Bristfällig el. (Höjd 37)
700 SEK | 2020-11-08 09:21 |
650 SEK | 2020-11-06 21:47 |
450 SEK | 2020-11-07 10:47 |
250 SEK | 2020-11-05 21:28 |
200 SEK | 2020-11-06 08:29 |
100 SEK | 2020-11-05 20:59 |
100 SEK | Startpris |