Usigneret, betegnet på bagsiden "Malet af Professor Frederik Sørensen". Olie på pap, monteret på lærred. 17,5 x 25 cm.
Revne i malingen i nederste højre hjørne.
2165 | 4.000 DKK | 2020-09-30 20:22 |
20226 | 3.800 DKK | 2020-09-30 15:57 |
4532 | 3.600 DKK | 2020-09-30 08:30 |
24569 | 2.200 DKK | 2020-09-27 18:04 |
1.500 DKK | Startpris |