83042. Fritz Syberg (1862-1939): Stynede popler langs en søbred, i baggrunden huse og udsigt over bakkerne

Akvarel. Sign. monogram FS 1914. 47 x 62 cm.
Papiret med præget mærke, tegnestifthuller i hjørnerne.

Varenr 83042

30 September 2020 20:46

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 3.800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

227063.800 DKK2020-09-30 20:43
288403.600 DKK2020-09-28 21:11
250273.400 DKK2020-09-25 20:22
 3.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms