Akvarel. Sign. monogram FS 1914. 47 x 62 cm.
Papiret med præget mærke, tegnestifthuller i hjørnerne.
22706 | 3.800 DKK | 2020-09-30 20:43 |
28840 | 3.600 DKK | 2020-09-28 21:11 |
25027 | 3.400 DKK | 2020-09-25 20:22 |
3.400 DKK | Startpris |