83514. Ubekendt kunstner, skib udfor en kyst samt Ulvehund, olietryk efter Paulus Potter (2)

Usign. olie på lærred,13,5 x 17,5 cm. samt et olietryk efter Paulus Potter, Ulvehund, efter original fra 1650erne, 18 x 24,5 cm

Varenr 83514

30 September 2020 20:44

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms