Olie på lærred, sign. W. East..., 50 x 76. Bred og rigt ornamenteret ramme, mål med ramme 74 x 100 cm. 19. århs. slutning.
Lærred dubleret, reparationer og mindre mangler på rammen
24751 | 850 DKK | 2020-09-30 19:18 |
20968 | 800 DKK | 2020-09-28 17:35 |
800 DKK | Startpris |