Olie på lærred, utydelig signeret. 66 x 49 (72 x 55) cm.
To ældre reparationer på lærred.
22275 | 900 DKK | 2020-09-30 09:40 |
4532 | 850 DKK | 2020-09-30 08:28 |
400 DKK | Startpris |