Etsning, 10/100. Signerad. Komposition med blå kub och pingvin. Bildytans mått 66x49 cm. Ej examinerad ur ram.
3 000 SEK | 2020-09-08 15:25 |
2 800 SEK | 2020-09-08 18:28 |
2 000 SEK | 2020-09-08 11:22 |
1 800 SEK | 2020-09-08 11:17 |
900 SEK | 2020-09-06 16:46 |
450 SEK | 2020-09-03 16:21 |
400 SEK | 2020-09-03 09:30 |
350 SEK | 2020-09-03 10:10 |
300 SEK | Startpris |