Pastell på papper uppklistrad på pannå, monogramsignerad och daterad 1886. Enligt uppgift porträtt av konstnärens mor. Dagmått ca 36x26 cm. Ej examinerad ur ram.
4 200 SEK | 2020-09-08 18:56 |
4 000 SEK | 2020-08-28 15:28 |
2 800 SEK | 2020-08-28 08:33 |
300 SEK | Startpris |