Med graverad dekor av spindelnät och infattade dekorer, föreställande spindel. Förgyllt namn i relief. Bruksslitage. (12x5, vikt 140g.)
2 200 SEK | 2020-09-06 12:04 |
2 100 SEK | 2020-09-06 11:08 |
1 500 SEK | 2020-09-04 20:14 |
1 500 SEK | 2020-09-05 21:05 |
1 100 SEK | 2020-09-04 12:06 |
850 SEK | 2020-09-04 10:52 |
800 SEK | 2020-09-04 10:39 |
700 SEK | 2020-09-03 21:28 |
650 SEK | 2020-09-03 21:24 |
100 SEK | 2020-09-03 19:51 |
100 SEK | Startpris |