Mästarstämpel CL. Bandad dekor. Svängd hänkel. Gåvogravyr, daterad 1836. Invändigt förgylld. Bulor. (Höjd 9, diameter 6,5, vikt 176g.)
2 000 SEK | 2020-09-06 11:45 |
1 900 SEK | 2020-09-06 11:53 |
1 200 SEK | 2020-09-06 11:29 |
1 000 SEK | 2020-09-05 12:43 |
900 SEK | 2020-09-05 12:31 |
750 SEK | 2020-09-04 10:46 |
750 SEK | 2020-09-04 11:29 |
500 SEK | 2020-09-04 10:11 |
150 SEK | 2020-09-03 23:30 |
100 SEK | Startpris |