Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st samt bordsskedar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 938g., knivarnas vikt 668g., knivarnas längd 21,5)
6 400 SEK | 2020-09-06 11:54 |
6 200 SEK | 2020-09-04 13:23 |
5 600 SEK | 2020-09-05 23:06 |
4 400 SEK | 2020-09-04 11:26 |
2 800 SEK | 2020-09-04 10:10 |
2 700 SEK | 2020-09-04 02:54 |
450 SEK | 2020-09-03 23:17 |
100 SEK | Startpris |