Flätad rotting. Bruksslitage, enstaka skador. (Höjd 146)
2 100 SEK | 2020-09-06 11:59 |
2 000 SEK | 2020-09-05 23:02 |
2 000 SEK | 2020-09-06 11:12 |
1 600 SEK | 2020-09-05 22:00 |
1 600 SEK | 2020-09-05 22:36 |
550 SEK | 2020-09-04 21:28 |
450 SEK | 2020-09-04 12:35 |
100 SEK | Startpris |